Piercing Videosu


 


0 532 627 23 36

Taksit İmkanı!

 

Dövme Videosu


Ya Dövme'den Sıkılırsam

     "Dövme yaptıracağım ama acaba ilerde sıkılır mıyım aynı şeyi görmeye dayanabilir miyim amannnn sıkılırsam sildiririm olur biter ne olacak sanki" diyenler aldı başını gitti.

Bilinçsizce dövme yaptıranların sayısı, araştırıp gelenlere göre oldukça fazla.

İnsanlar nelerden neden sıkılırlar aklıma gelen en basitlerine örnekler: tişörtlerinden sıkılırlar, çünkü modası geçmiştir; dinledikleri müzikten sıkılırlar, çünkü eğilim değişir  vb. gibi liste uzar gider örnekleri siz çoğaltın gitsin. Ama dövmenizden asla sıkılamazsınız! dikkat edin sıkıldıkları şeylerin hep bir alternatifi ve telafisi var ama dövmede olay biraz farklı bir hal alıyor.

Para verip aldığınız herhangi bir şeyi gören arkadaşlarınız ya da sizi tanımayanlar bir şekilde aldığınız şeyin çok iyi olduğunu, güzel olduğunu düşünürse; Aldığınız şeyi giymek, kullanmak hatta teşhir etmek sizi mutlu eder.
Şimdi gelelim olayın tam tersine, aldığınız şey her ne halt ise görenlerin “kötü seçim keşke almasaydın tüh be boşa para vermişsin” gibi kötü yöndeki eleştirileri sizde çok kötü etkiler yaratır ve o şeyi bir daha bırakın kullanmayı bir an önce kurtulmayı düşünürsünüz işte bu noktada ilk dövmenizi seçerken ve yaptırırken akıllı olup mantıklı kararlar vermelisiniz.

Öncelikle dövme yi yaptırdıktan sonra belli metodlar dışında onu ordan çıkarmak mümkün değildir.o yüzden döme yaptırmadan önce doğru modelde karar kılınıp o modelide bir dövme sanatçısına yaptırmayı tercih etmelisiniz diğer türlü ilerde rahatsız olacağınız bi modeli vucudunuza yaptırmanız ilerki yaşamınızda sizi ruhsal olarak bi çöküntüye sokabilir veya gerçekten sevdiğiniz içinize sinen bi dövmeyi bi dövme santçısı yerine mahalleden arkadaşınız veya bu işle alakalı olmayan birine yaptırırsınızda sonuçlar aynı olacaktır.

Bu yüzden bizim size olan tavsiyelerimiz vücudunuzda sizi temsil edicek bi model bulup ve onu bir dövme santçısına yaptırırsanız dövmeden sıkılma söz konusu bile olmayacaktır.

 

Hızlı Arama!
Yukarı Çık