Piercing Videosu


 


0 532 627 23 36

Taksit İmkanı!

 

Dövme Videosu     Güzel kızların ve dövmelerin asla modası geçmez. Dış güzelliği ile duvarınıza asmak isteyeceğiniz kadar güzel kadınların olduğu resimlerdeki kadınlara Pin-up kızı denir. Kelime ingilizceye ikinci dünya savaşı yıllarında girdi. Dönemin reklam afişlerinde ve propaganda çalışmalarında sıklıkla kullanılan bir tarzdır. Dergilerde, posterlerde, duvar takvimlerinde, gazetelerde yeralan bu sexy kadın çizimleri genelde kesilip duvara asılırdı. Pin-up, yani raptiyeleme anlamını buradan almaktadır. Daha sonra akım kendi başına bir ürüne dönüşerek toplu basımlarla çoğaltıldı.


      Çoğu pinup çalışması dönemin seks sembolü olarak bilinen ünlülerin verdiği fotoğraf pozlarının taklidiydi.Resimleri askerlerin ve atölye çalışanlarının dolaplarını süslerdi. Türlü pinup çalışmaları ise ideal seksi bir kadının nasıl görüneceği düşüncesi üzerine doğaçlama olarakta yapılmıştır.Pinup modasının geçmişte kaldığını düşünmeyim, günümüzdede oldukça popüler bir akımdır. 


      Eğer sizde Pin Up dövme yaptırmak isterseniz, sitemizin iletişim bölümünden bize telefon veya email yoluyla ulaşabilir yada stüdyomuza gelip bir kahve eşliğinde hayalinizi ve fikirlerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Eminiz ki hayallerinizdeki dövmeyi gerçeğe dönüştürebiliriz.

Hızlı Arama!
Yukarı Çık