Piercing Videosu


 


0 532 627 23 36

Taksit İmkanı!

 

Dövme Videosu


İlk Dövmede Bölge ve Model Seçimi

     Dövme yaptırmaya karar verdikten sonra nereme ne yaptırsam sorusu gelir karşımıza. Aslında;kişiye göre manevi değer taşıyan desen ve modeller tercih edilmelidir. Bana göre sıkılması en zor desenler bunlardır. Eğer ilk dövmenizi yaptırıyorsanız bölge ve model seçiminizi yaşama tarzınıza göre ve yaşadığınız toplumu göz önünde bulundurarak yapmalısınız.
Siyasi ve benzeri grup yada toplulukları simgeleyen desenlerden kaçının sadece size ait bir model seçin başkasında olmasın, anlamlı ise anlamını kaybetmeyecek olmasına dikkat edin, nasıl olsa sildiririm gibi bir cehalete kapılmayın, evlenseniz dahi partnerinizin veya sevgilinizin ismini yazdırmayın.ilk dövmenizde mutlaka dövme yaptıracağınız dövmecinizle irtibat halinde olun ve onun size önereceği ve tasarlayacağı modelleri göz ardı etmeyiniz.gelip geçici bi heves olarak değil de sürekli vücudunuzda taşımak istediğiniz sizi anlatan ifade eden modelleri tercih ediniz.
Bölge konusundada gene beyendiğiniz veya dövmecinizin size özel tasarladığı bi model le ilgili olarak  yakın çevreniz ve en önemlisi dövmecinizle fikir alışverişinde bulunmanız bu dövmeyi sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmeyecek şekilde taşımanızda yardımcı olacaktır.

 

Hızlı Arama!
Yukarı Çık